Prodám pozemek 4.000 m²

Výměra: 4.000 m² za cenu 2.900.000,- Kč (748,- Kč/m²)
Lokalita: obec Pulečný, okres Jablonec n. N., Liberecký kraj, Jizerské hory, 13 km do Liberce, 8 km do Jablonce, 100 km do Prahy po dálnici D10 – cca 50 minut.

Územní plán:
Ze 4.000m² celkové plochy je cca 1.000 m² plocha bydlení v rodinných domech, zbývajících 3.000 m² je plocha vnitrosídelní zeleně.
To znamená, že chatku z garáží lze srovnat se zemí a na jejich místě stavět RD. Ideální pro někoho, kdo chce postavit barák a mít kolem něj trochu prostoru.

Další informace:
Po celé délce pozemku protéká potok, z něj je potrubím přiváděna voda do rybníčku.
Zdroj vody je povrchová studna, i za sucha dostatečná, vodovod v této lokalitě zatím není, ani plyn. Elektřina 3 x 400V.
Chatka je malá, 2+1, tak pro 1-2 dospělý, děti se tam nevejdou 🙂 Nyní prochází rekonstrukcí, nově je ústřední topení, rozvody vody. Topení v krbových kamnech s výměníkem v kombinaci s elektrokotlem. Celá je podsklepená, ve sklepě je elektrokotel, bojler, ústředna zabezpečovacího systému, zálohovaná řídící jednotka čerpadla krbových kamen a 2 x 300 litrové nádrže sloužící jako zásobník pitné vody, jimiž protéká voda ze studny.

Doprava:
Z Prahy 50 min., do Jablonce 10 min., do Liberce 15. K zastávce MHD do Jablonce, Bedřichova nebo Rychnova je to 10 minut pěšky, jezdí každou půlhodinu. Vlak je 3 zastávky MHD, jede do Lbc a Turnova. V obci je hospoda, kde skvěle vaří a obecní úřad – jinak je tam klid. Silnice kolem je málo frekventovaná, je na ní nový asfalt v 7-2019.
V blízkém okolí jsou sjezdovky na Bedřichově a Špičáku, Jizerské hory, Jizerka, Český ráj, Maloskalsko, Suché skály, v Jbc přehrada, cyklotrasy atd…